image with kids

Organizovaný sport pro válečné uprchlíky v Brně a JMK

Sportovní kluby z Jihomoravského kraje přicházejí s nabídkou bezplatného sportování pro děti ukrajinských válečných uprchlíků.

Zobrazit nabídky

Jak to funguje

  1. Z nabídky si vyberete klub, který vám nejlépe vyhovuje (zaměřením, umístěním, časově).
  2. Vyplníte registrační formulář na stránce vybraného klubu. Odesláním formuláře potvrdíte závaznou přihlášku. Klub Vás kontaktuje pouze v případě neočekávané komplikace. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, můžete se obrátit přímo na klub prostřednictvím kontaktu uvedeného v profilu klubu.
  3. Všechny aktivity jsou zdarma a každý je vítán.
jumping boy

Proč to děláme

Jsme si vědomi v jak obtížné situaci se v těchto dnech nacházejí všichni váleční uprchlíci z Ukrajiny.

Chceme ukrajinským rodinám, které našly dočasný azyl v Brně a okolí, dát alespoň malý důvod k úsměvu, dopřát dětem kvalitní sportovní vyžití pod odborným vedením a jejich rodičům trochu odpočinku a času na sebe.

Důležitým aspektem je i začlenění dětí do sportovního kolektivu a tedy i jejich postupná sociální adaptace v novém prostředí. Děti dostanou příležitost naučit se základům komunikace v českém jazyce v přirozeném prostředí a poznají nové kamarády.

Snažíme se hledat a nabízet sporty, kde není potřeba zvláštního vybavení, nebo kde případně klub umožňuje sportovní náčiní bezplatně zapůjčit.

Kluby na mapě

Máme potvrzeno

72 klubů
35 sportů
free icon

Jste klub a chcete se zapojit?

Pokud se chcete jako klub zapojit, budeme rádi za zaslání informací ve struktuře, kterou vidíte v profilech klubů na tomto webu. Ozveme se vám zpět a co nejdříve váš profil zveřejníme.

Informace ohledně zapojení Vašeho klubu zasílejte na: ukrajina@starezsport.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací